Şişli Belediye Başkanı Şahan Darülaceze’yi ziyaret etti

Şişli Belediye Başkanı Resul Emrah Şahan, Darülaceze Başkanlığı’nı ziyaret etti. Burada yaptığı konuşmada Şahan, “Beni de bir evladınız gibi görün. Hep burada olacağım, yanınızda olacağım. Hep elinizi öpmeye, duanızı istemeye; hizmet etmek için seferber olacağız. Birlikteliğimizi göstereceğiz” dedi.

‘HİZMET ETMEK İÇİN SEFERBER OLACAĞIZ’

ANKA’nın haberine göre Ramazan Bayramı namazını Kuştepe Merkez Camii’nde kılan Resul Emrah Şahan, bayram ziyaretleri kapsamında Şişli’deki Darülaceze Başkanlığı’na ziyarette bulundu. Ziyaret sırasında Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci tarafından karşılanan Şahan, Darülaceze sakinleri başta olmak üzere gönüllüler ve çalışanlarla bir araya geldi. Şahan, Darülaceze sakinleriyle tek tek bayramlaşarak yakından ilgilendi.

Bayramlaşma programında konuşan Şahan, seçimlerden önce de ziyaret ettiği Darülaceze’nin önemine vurgu yaptı. Şahan, “Beni bir evladınız gibi görün. Hep burada olacağım, yanınızda olacağım. Hep elinizi öpmeye, duanızı istemeye; hizmet etmek için seferber olacağız. Birlikteliğimizi göstereceğiz. Hepinize çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Darülaceze Başkanı Cebeci de Şişli Belediye Başkanı Şahan’ın bayramda ilk ziyaret yerinin Darülaceze olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Cebeci, “Kendisine başarılar diliyoruz. Birbirimize komşuyuz. ‘Komşu, komşunun külüne ihtiyacı olur’ derler. Hepimizin birbirimize ihtiyacı olur. Başkanımıza Şişli’de güzel işler yapması temennisiyle başarılar diliyorum” dedi.

Başkan Şahan, bayram ziyaretleri kapsamında Feriköy, Harbiye, Fulya ve Kuştepe polis merkezlerine giderek polislerle tek tek bayramlaştı.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x